Get Deals Delivered | Weee! Asian Market
Free delivery on your first 5 orders
11:59:56
sale
Deals
600 results
Filtered by:Local Delivery
Featured (default)
\ \ 34% off\ \ $3.29\ \ $4.99\ \ Napa Cabbage 1 count\ \ \ \ SNAP\ \ \ \ #1 Trending Leafy Vegetables\ \
Add to cart
\ \ 50% off\ \ $9.88\ \ $19.99\ \ $5.99/lb\ \ Fresh Mangosteen 1 bag 1.5-1.8 lb\ \ Hot deals\ \ \ \ SNAP\ \ \ \ #1 Trending Tropical Fruits\ \
Add to cart
\ \ 10% off\ \ $17.99\ \ $19.99\ \ Sponsored\ \ Seaweed Crunch with Nuts - Classic 304gr - 16 Bars 1 box\ \ 300+ SOLD\ \ 12 Left](https://www.weee.com/en/product/Seaweed-Crunch-with-Nuts-Classic-304gr-16-Bars/2252649?category=snack06&parent_category=snack&cmpid=16067&cid=1828875&utm_content=Ads_cid_16067_1828875_categorySkuSlotIndex2&utm_source=In_App_Ads&utm_medium=Ads_categorySkuSlotIndex2&utm_campaign=Ads_cid_16067)
Add to cart
\ \ 13% off\ \ $1.99\ \ $2.29\ \ $0.12/oz\ \ King Oyster Mushrooms 1 lb\ \ \ \ SNAP\ \ \ \ #1 Most Reordered Mushrooms\ \
Add to cart
\ \ 20% off\ \ $2.39\ \ $2.99\ \ $1.20/lb\ \ Persian Cucumbers 1 bag 1.95-2.05 lb\ \ \ \ SNAP\ \ 1K+ SOLD](https://www.weee.com/en/product/Persian-Cucumbers-1-bag/48574?category=green09&parent_category=green)
Add to cart
\ \ 20% off\ \ $1.99\ \ $2.49\ \ $0.66/lb\ \ Yellow Onion 3 lb\ \ \ \ SNAP\ \ \ \ #1 Most Reordered Onions & Shallots\ \
Add to cart
\ \ 25% off\ \ $14.88\ \ $19.99\ \ $3.17/lb\ \ Rambutan Box 4.4-5 lb\ \ Hot deals\ \ \ \ SNAP\ \ 1K+ SOLD](https://www.weee.com/en/product/Rambutan-Box/1910?category=fruits12&parent_category=fruits)
Add to cart
\ \ 17% off\ \ $7.39\ \ $8.99\ \ $7.39/lb\ \ Thin Sliced Pork Belly Roll, Skinless, Frozen 1 lb\ \ \ \ SNAP\ \ 1K+ SOLD](https://www.weee.com/en/product/Thin-Sliced-Pork-Belly-Roll--Skinless--Frozen/24702?category=meat01&parent_category=meat)
Add to cart
\ \ 17% off\ \ FEATURED\ \ $9.88\ \ $11.99\ \ $2.47/lb\ \ White Peaches 4 lb\ \ \ \ SNAP\ \ \ \ #1 Most Reordered Stonefruits\ \
Add to cart
\ \ 28% off\ \ $4.99\ \ $6.99\ \ $4.99/lb\ \ Fresh Peeled Garlic 1 lb\ \ \ \ SNAP\ \ \ \ #1 Most Searched Herbs\ \
Add to cart
\ \ 16% off\ \ $2.49\ \ $2.99\ \ $2.49/lb\ \ Ong Choy Mieu 0.95-1.05 lb\ \ \ \ SNAP\ \ \ \ #3 Trending Leafy Vegetables\ \
Add to cart
\ \ 20% off\ \ $11.99\ \ $14.99\ \ $11.99/lb\ \ Beef Ribeye Sliced Roll, Frozen 1 lb\ \ \ \ SNAP\ \ \ \ #2 Most Reordered Beef\ \
Add to cart
\ \ 23% off\ \ $2.29\ \ $2.99\ \ Green Cabbage 1 count\ \ \ \ SNAP\ \ 1K+ SOLD](https://www.weee.com/en/product/Green-Cabbage/62662?category=green01&parent_category=green)
Add to cart
\ \ 20% off\ \ $3.99\ \ $4.99\ \ $1.86/lb\ \ Chinese Eggplant 2-2.3 lb\ \ \ \ SNAP\ \ \ \ #1 Most Reordered Squash & Zucchini\ \
Add to cart
\ \ 42% off\ \ $2.88\ \ $4.99\ \ Hass Avocados 4 count\ \ \ \ SNAP\ \ 1K+ SOLD](https://www.weee.com/en/product/Hass-Avocados/19085?category=fruits13&parent_category=fruits)
Add to cart
\ \ 13% off\ \ $18.99\ \ $21.99\ \ $2.11/count\ \ Thai Young Coconut 9ct 1 case\ \ \ \ SNAP\ \ \ \ #1 Trending coconut flavors\ \
Add to cart
\ \ 13% off\ \ $9.48\ \ $10.99\ \ $9.48/lb\ \ Thin-Sliced Beef Short Plate Rolls 1 lb\ \ Hot deals\ \ \ \ SNAP\ \ \ \ #1 Most Reordered Beef\ \
Add to cart
\ \ 12% off\ \ $14.88\ \ $16.99\ \ $1.65/count\ \ Vietnam Siamese Coconuts 9ct 1 case\ \ \ \ SNAP\ \ \ \ #3 Trending Tropical Fruits\ \
Add to cart
\ \ 9% off\ \ $9.99\ \ $10.99\ \ $1.26/oz\ \ Fumang Propitious Mango Ice Cream 3PC 225 g\ \ \ \ SNAP\ \ \ \ #3 Trending Ice Cream\ \
Add to cart
\ \ 20% off\ \ $7.99\ \ $9.99\ \ Vietnam Emerald Red Pomelo 1 count\ \ \ \ SNAP\ \ \ \ #1 Most Reordered Citrus\ \
Add to cart
\ \ 21% off\ \ $5.09\ \ $6.49\ \ $0.36/oz\ \ Jongga Sliced Cabbage Kimchi 400 g\ \ \ \ SNAP\ \ \ \ #1 Most Reordered Korean Kimchi\ \
Add to cart
\ \ 15% off\ \ $3.39\ \ $3.99\ \ $1.17/lb\ \ Taiwan Cabbage 2.5-3.3 lb\ \ \ \ SNAP\ \ \ \ #3 Most Searched Leafy Vegetables\ \
Add to cart
\ \ 40% off\ \ $2.99\ \ $4.99\ \ Mini Red Watermelon 1 count\ \ \ \ SNAP\ \ \ \ #1 Most Reordered Melons\ \
Add to cart
\ \ 20% off\ \ $3.99\ \ $4.99\ \ Kabocha approximately 2-2.3lb 1 count\ \ \ \ SNAP\ \ \ \ #1 Best Rated Squash & Zucchini\ \
Add to cart
\ \ 25% off\ \ $7.48\ \ $9.99\ \ $0.33/oz\ \ Wei-Chuan Cha Shu Pork Filling Bun 10pcs, Frozen 650 g\ \ \ \ SNAP\ \ \ \ #3 Best Rated Buns\ \
Add to cart
\ \ 22% off\ \ FEATURED\ \ $13.98\ \ $17.99\ \ $6.99/lb\ \ South America Peeled & Deveined Tail-Off White Shrimp 21-25ct, Frozen 2 lb\ \ Hot deals\ \ \ \ SNAP\ \ \ \ #1 Trending Shrimp\ \
Add to cart
\ \ 20% off\ \ $1.99\ \ $2.49\ \ $0.71/lb\ \ Bananas 2.6-3 lb\ \ \ \ SNAP\ \ \ \ #1 Most Reordered Tropical Fruits\ \
Add to cart
\ \ 13% off\ \ FEATURED\ \ $25.99\ \ $29.99\ \ $3.71/lb\ \ Zespri SunGold Kiwi Gift Box 7 lb\ \ \ \ SNAP\ \ \ \ #1 Most Searched Tropical Fruits\ \
Add to cart
\ \ 25% off\ \ $4.09/ea for 2+\ \ $5.49\ \ $4.59 for 1 qty\ \ Synear Supreme Pork Soup Dumplings, Frozen 300-375 g\ \ \ \ SNAP\ \ 1K+ SOLD](https://www.weee.com/en/product/Synear-Supreme-Pork-Soup-Dumplings--Frozen/75298?category=frozen03&parent_category=frozen)
Add to cart
\ \ 21% off\ \ $7.09\ \ $8.99\ \ $0.34/oz\ \ Wei-Chuan Pork, Scallop, and Shrimp Dumpling, Frozen 595 g\ \ \ \ SNAP\ \ 1K+ SOLD](https://www.weee.com/en/product/Wei-Chuan-Pork--Scallop--and-Shrimp-Dumpling--Frozen/98324?category=frozen02&parent_category=frozen)
Add to cart
\ \ 10% off\ \ $3.59\ \ $3.99\ \ $1.80/lb\ \ Broccoli 1.95-2.05 lb\ \ \ \ SNAP\ \ 1K+ SOLD](https://www.weee.com/en/product/Broccoli/9672?category=green15&parent_category=green)
Add to cart
\ \ 25% off\ \ $2.99\ \ $3.99\ \ $5.98/lb\ \ Thai Basil 0.5 lb\ \ \ \ SNAP\ \ \ \ #1 Trending Herbs\ \
Add to cart
\ \ 28% off\ \ $4.99\ \ $6.99\ \ Maradol Papaya 1 count\ \ \ \ SNAP\ \ 1K+ SOLD](https://www.weee.com/en/product/Maradol-Papaya/7098?category=fruits12&parent_category=fruits)
Add to cart
\ \ 12% off\ \ $3.49\ \ $3.99\ \ $1.62/lb\ \ Tomatoes 1 bag 2-2.3 lb\ \ \ \ SNAP\ \ \ \ #1 Most Reordered Tomatoes\ \
Add to cart
\ \ 11% off\ \ $22.99\ \ $25.99\ \ $1.30/oz\ \ Fresh Thailand Air Shipped Monthong Durian 17.64 oz\ \ \ \ SNAP\ \ 1K+ SOLD\ \ 21 Left](https://www.weee.com/en/product/Fresh-Thailand-Air-Shipped-Monthong-Durian/104485?category=fruits12&parent_category=fruits)
Add to cart
\ \ 9% off\ \ $9.99\ \ $10.99\ \ $1.26/oz\ \ Tao Qi Peach Ice Cream (TaoQi TQ) 3pcs, Frozen 225 g\ \ \ \ SNAP\ \ \ \ #1 Best Rated Ice Cream\ \
Add to cart
\ \ 20% off\ \ $3.99\ \ $4.99\ \ $7.98/lb\ \ Thai Chilis Xiaomi Pepper, 1 bag 226 g\ \ \ \ SNAP\ \ \ \ #2 Trending Peppers\ \
Add to cart
\ \ 11% off\ \ $15.89\ \ $17.99\ \ $10.59/lb\ \ Thin-Sliced Beef Short Plate Roll (Family Size) 1.5 lb\ \ \ \ SNAP\ \ \ \ #2 Most Searched Beef\ \
Add to cart
\ \ 40% off\ \ $2.99\ \ $4.99\ \ $5.98/lb\ \ Mini Spicy Green Chilies, 1 Bag 226 g\ \ \ \ SNAP\ \ \ \ #2 Most Searched Peppers\ \
Add to cart
\ \ 12% off\ \ $6.99\ \ $7.99\ \ $3.09/oz\ \ Wang Roasted Seaweed 16pk 64 g\ \ \ \ SNAP\ \ \ \ #1 Trending Seaweed Snacks\ \
Add to cart
\ \ 18% off\ \ $13.88\ \ $16.99\ \ $1.39/lb\ \ Three Ladies Brand Jasmine Rice Large Bag 10 lb\ \ \ \ SNAP\ \ 1K+ SOLD](https://www.weee.com/en/product/Three-Ladies-Brand-Jasmine-Rice-Large-Bag/23063?category=dried01&parent_category=dried)
Add to cart
\ \ 23% off\ \ $2.29\ \ $2.99\ \ $0.29/oz\ \ Fresh Shiitake 8 oz\ \ \ \ SNAP\ \ 1K+ SOLD](https://www.weee.com/en/product/Fresh-Shiitake/104876?category=green05&parent_category=green)
Add to cart
\ \ 20% off\ \ $7.98\ \ $9.99\ \ $10.64/lb\ \ Thin-Sliced Beef Short Plate Roll, USDA Choice 12 oz\ \ \ \ SNAP\ \ 1K+ SOLD](https://www.weee.com/en/product/Thin-Sliced-Beef-Short-Plate-Roll-USDA-Choice/110920?category=meat02&parent_category=meat)
Add to cart
\ \ 10% off\ \ $11.69\ \ $12.99\ \ $3.34/lb\ \ Frozen Whole Duck (Head & Feet Off), Mid-Size 3-4 lb\ \ \ \ SNAP\ \ 1K+ SOLD\ \ 82 Left](https://www.weee.com/en/product/Frozen-Whole-Duck-Head-Feet-Off-Mid-Size/112608?category=meat04&parent_category=meat)
Add to cart
\ \ 21% off\ \ $5.69\ \ $7.29\ \ $0.36/oz\ \ Twin Marquis Jiaozi Dumpling with Pork and Shrimp, Frozen 1 lb\ \ \ \ SNAP\ \ \ \ #3 Most Reordered Dumplings\ \
Add to cart
\ \ 28% off\ \ $3.59\ \ $4.99\ \ $0.22/oz\ \ Three Rivers Fu Zhou Fish Balls, Frozen 1 lb\ \ \ \ SNAP\ \ \ \ #1 Most Reordered Seafood & Fish Balls\ \
Add to cart
\ \ 16% off\ \ $2.49\ \ $2.99\ \ $0.42/oz\ \ Shiitake Mushrooms 6 oz\ \ \ \ SNAP\ \ \ \ #2 Most Reordered Mushrooms\ \
Add to cart
\ \ 18% off\ \ $5.69\ \ $6.99\ \ $5.69/lb\ \ Pea Tips 0.95-1.05 lb\ \ \ \ SNAP\ \ \ \ #2 Trending Leafy Vegetables\ \
Add to cart
\ \ 42% off\ \ $1.99\ \ $3.49\ \ Cauliflower 1 count\ \ \ \ SNAP\ \ 1K+ SOLD](https://www.weee.com/en/product/Cauliflower/96953?category=green15&parent_category=green)
Add to cart
\ \ 34% off\ \ $2.28\ \ $3.49\ \ $0.19/oz\ \ Three Ladies Rice Paper 22cm 340 g\ \ \ \ SNAP\ \ 1K+ SOLD](https://www.weee.com/en/product/Three-Ladies-Rice-Paper-22cm/87316?category=dried09&parent_category=dried)
Add to cart
\ \ 11% off\ \ $3.99\ \ $4.49\ \ $3.99/lb\ \ Tiger Skin Chili Peppers 1 lb\ \ \ \ SNAP\ \ \ \ #1 Trending Peppers\ \
Add to cart
\ \ 19% off\ \ $3.69\ \ $4.59\ \ $1.42/lb\ \ Opo Squash 2.4-2.8 lb\ \ \ \ SNAP\ \ 1K+ SOLD](https://www.weee.com/en/product/Opo-Squash/96230?category=green10&parent_category=green)
Add to cart
\ \ 21% off\ \ $14.88\ \ $18.99\ \ $4.96/lb\ \ Pork Belly Skin On, Boneless,Frozen 3 lb\ \ \ \ SNAP\ \ \ \ #2 Best Rated Pork\ \
Add to cart
\ \ 15% off\ \ $13.88\ \ $16.49\ \ $0.93/lb\ \ Sekka Premium Japanese Medium Grain Rice 15 lb\ \ \ \ SNAP\ \ \ \ #2 Most Reordered Rice\ \
Add to cart
\ \ $1.89/ea for 2+\ \ $2.39 for 1 qty\ \ Amanoya Himemaru Rice Cracker 3.45 oz\ \ \ \ SNAP\ \ 1K+ SOLD](https://www.weee.com/en/product/Amanoya-Himemaru-Rice-Cracker/98358?category=snack03&parent_category=snack)
Add to cart
\ \ 16% off\ \ $6.68\ \ $7.99\ \ $1.34/lb\ \ Nishiki Premium Medium Grain Rice 5 lb\ \ \ \ SNAP\ \ \ \ #1 Most Searched Rice\ \
Add to cart
\ \ 19% off\ \ $9.68\ \ $11.99\ \ $9.68/lb\ \ Wild Argentine Red Shrimp, Peeled and Deveined 16-30ct, Frozen 1 lb\ \ Hot deals\ \ \ \ SNAP\ \ \ \ #3 Trending Shrimp\ \
Add to cart
\ \ 39% off\ \ $13.88\ \ $22.99\ \ $1.39/lb\ \ Premium Korean Melon Gift Box (Large) 10 lb\ \ \ \ SNAP\ \ \ \ #2 Most Reordered Melons\ \
Add to cart
\ \ 25% off\ \ $2.99\ \ $3.99\ \ $0.28/oz\ \ Chaimi Shiitake Mushroom Glutinous Rice Shumai 6 pieces/pack 300 g\ \ \ \ SNAP\ \ \ \ #1 Most Reordered Dimsum\ \
Add to cart
\ \ 12% off\ \ $13.99\ \ $15.99\ \ $1.17/box\ \ CJ Cooked White Rice Bowls 210g*12 5.56 lb\ \ \ \ SNAP\ \ \ \ #1 Most Reordered Instant Rice\ \
Add to cart
All Results Fruits Vegetables Meat Seafood Frozen Instant Bakery Snacks Beverages Health Dairy & Eggs Tofu & Vegan Seasoning Canned Dry Goods Personal care Household Fresh Bakery Fresh Gourmet
Filters
Reset
Delivery type
Local Delivery
Product type
Deals
Everyday value
New Arrivals
Recently Restocked
Subscription
Price
All
Under $5
$5 - $10
$10 - $15
$15 - $25
$25 & Above
Made In
All
Mainland China
Japan
United States
South Korea
Vietnam
Show more
Seller
Food Come
Shinsaibashi Japan
MiauMall
EITO JAPAN
Fun Shop
Superbuy Mall
Curated Treasures
Youpin Shop
Rich House
Gourmet Hub
Grocery Store
Sishiwei
Delicious Street
Jiaheng yanxuan
EasyGo Boutique
SHENG JIN JI
Long XI
Super delicious
Haolido Snacks
LEYOU SELECTION
China's Curated Goods
Delicious Impression Hall
Really want snacks
Jishiyidao
Chinese little masters
Yinhe Select
Fushengtang
Derun
ZENLIVING
$0
$
Company
- About us(Open in a new window)
- Careers(Open in a new window)
- Advertisers(Open in a new window)
- Become a delivery driver(Open in a new window)
- News & media(Open in a new window)
- Student program(Open in a new window)
- Affiliate Program(Open in a new window)
- Buy for your business(Open in a new window)
Storefronts
- Chinese(Open in a new window)
- Japanese(Open in a new window)
- Korean(Open in a new window)
- Vietnamese(Open in a new window)
- Filipino(Open in a new window)
- Indian(Open in a new window)
- Thai(Open in a new window)
- Mexican
- Brazilian
- Dominican
- Puerto Rican
- Sitemap
Need help?
- Sell on
- Contact us
- Help center
- Security(Open in a new window)
- Product recall information(Open in a new window)
Download our app
Trending topics
Ghee Fish sauce Oyster sauce Jackfruit Soy sauce Sesame oil Curry leaves Kimchi Propitious Mango Ice Cream Viral Tiktok Miso paste KEWPIE Japanese Egg Yolks Mayonnaise Mirin Garam masala Paneer Hoisin sauce Rice vinegar Shaoxing wine Tamarind paste Bok choy Baby bok choy Yellow curry paste Gochujang Matcha powder Red curry paste Green curry paste Jasmine rice Nori seaweed Massaman curry paste Dark soy sauce Basmati rice
- SF Bay Area(Open in a new window)
- Los Angeles(Open in a new window)
- Seattle(Open in a new window)
- Portland(Open in a new window)
- San Diego(Open in a new window)
- New York(Open in a new window)
- Miami(Open in a new window)
- Tampa(Open in a new window)
- Orlando(Open in a new window)
- Houston(Open in a new window)
- Washington(Open in a new window)
- New Jersey(Open in a new window)
- Chicago(Open in a new window)
- Boston(Open in a new window)
- Atlanta(Open in a new window)
- Phoenix(Open in a new window)
- Dallas(Open in a new window)
- Las Vegas(Open in a new window)
- Locations
(Open in a new window) (Open in a new window)
(Open in a new window) (Open in a new window) (Open in a new window) (Open in a new window)
© 2015 - 2026Terms(Open in a new window) Privacy(Open in a new window) Accessibility statement(Open in a new window)
Brand endorsement policy(Open in a new window) Transparency in Supply Chains Act(Open in a new window)